ucuz ucak bileti onur air sunexpress flypgs kibris ucak bileti pegasus
Gizlilik Şartları

Gizlilik Şartları

Tevhidi Ürünler Gizlilik Politikası

 
Tevhidi Ürünler, kullanıcıların www.tevhidiurunler.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
 
Kişisel bilgiler, ad soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.
 
Tevhidi Ürünler, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
 
Tevhidi Ürünler, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.
 
Tevhidi Ürünler, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Tevhidi Ürünler'ın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.tevhidiurunler.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Tevhidi Ürünler'ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
 
Tevhidi Ürünler, kullanıcılara ve kullanıcıların www.tevhidiurunler.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
 
Tevhidi Ürünler, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.tevhidiurunler.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Tevhidi Ürünler'ın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.tevhidiurunler.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.